ÖVRIGT / Diverse / Bok med grafiska blad 13557159
nr 1355 7159
Bok med grafiska blad
"Jahrbuch 66" Wolghang Hake verlag, Köln, 1966, no . Signerad, numrerad 56/100 cm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:46:09
700 kr
800 kr
19 okt